Учні 11-х класів відвідали ОУНБ

2017-09-20

/Files/images/21908811.jpg

20 вересня учні 11-х класів відвідали вечір-ретроспективу "Діяльність полтавських бібліотек під час німецької окупації" до Дня Полтави та до Всеукраїнського дня бібліотек, проведений відділом соціокультурної роботи Полтавської ОУНБ ім. І.П.Котляревського.

Діяльність полтавських книгозбірень під час війни - тема не дуже вивчена, тому дуже цінним, ексклюзивним є "живий" коментар дослідників цієї теми.

Віктор Якович Ревегук, кандидат історичних наук, доцент, науковець, педагог, автор краєзнавчого дослідження "Полтавщина під німецькою окупацією (1941-1943)" розповів про діяльність бібліотек Полтавщини.

/Files/images/21952373.jpg

Доповідь Марини Анатоліївни Федорової, завідувача відділу краєзнавства ОУНБ, була присвячена діяльності Полтавської ОУНБ в 1941-1943 роках.

На заході була представлена книжково-ілюстративна виставка.

Учні та вчителі нашої школи вдячні праацівникам бібліотеки за цікавий захід.